TUZLA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, İSTANBUL RAF GRUP

RAF GRUP

Rafgrup; 5000 m² alanda ve her biri uzun yıllar kendi alanında deneyim ve tecrübe kazanmış mimar, mühendis ve teknikerlerden oluşan 50 personeli ile hizmet vermektedir.

2011 yılında ticari hayatına başlayan Raf Grup, kuruluşundan itibaren müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmuş, hızla büyümesi ve gelişmesiyle raf sistemleri alanında öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Kendi kurumsal çözümlemeleri ve özel raf ihtiyaçları konusunda English Home, Kale Kilit, TSE, Atlas Jet, Pegasus Airlines, Beymen, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Karaca, Demirdöküm gibi şirketler başta olmak üzere ülkemizin belli başlı birçok ünlü markası Raf Grup ürünlerini tercih etmektedir.

Sahip olduğu modern ekipmanlar ve kendisine kattığı yeniliklerle sürekli ilerlemeyi hedefleyen Raf Grup, 2020 yılı itibariyle gündemine aldığı kurumsal boyama tesisi için OnurColor Şirketler Topluluğu ile süreci projelendirmiştir.

2021 Mart ayı itibariyle Tuzla’daki fabrika binasında hizmete sokulan elektrostatik boyama tesis ve ekipmanları için Micron Powder System ayrıcalıklarını tercih eden Raf Grup, tüm metal raf sistemlerinin boyama işmelerini artık kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Tuzla Organize Sanayi Bölgesi, İstanbul
Raf Grup Tesisleri, Mart 2021