ALAPLI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, ZONGULDAK ERKAN RAF SAN. ve TİC. A.Ş.

ERKAN RAF SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Erkan Raf 1977 yılından beri sürdürdüğü ileri teknoloji sistemini tecrübeli kadrosu ile birleştirerek, kaliteli ve sağlam, estetik açıdan değişik alternatifler sunabilen bir endüstriyel raf üreticisidir.

Erkan Raf ticari mamüllerin sergilenmesi (Süpermarketler, Hırdavatçılar, Otomarketler, Şarküteriler, Bijuteriler, Konfeksiyon mağazası vs.) ve daha değişik ticari sektörler için uygun şartlarda raf sistemleri, standları ve bankoları üreterek birçok sektörün hizmetine sunmaktadır. Baymak, Honda, Akbank, Paşabahçe, Total, Tadım, Kale Kimya, Intersport, Şenpiliç, Jotun ve Eczacıbaşı başta olmak üzere birçok yerli ve yabancı kurum, özel ihtiyacları doğrultusunda Erkan Raf sistemlerini tercih etmektedir.

Gebze, Şekerpınar’da 13,150m2 alan üzerine kurulu merkez binasında hizmet veren Erkan Raf, Ağustos 2019 tarihinde Alaplı Organize Sanayi Bölgesi Zonguldak’ta 26.000m2’lik fabrikasının inşaatına başlamıştır.

Yeni tesisleriyle birlikte teknolojisini geliştirmek ve üretim maliyetlerini düşürerek, seri üretim kapasitesini arttırma hedefleri çerçevesinde OnurColor Şirketler Topluluğu ile çözüm ortaklığına karar alan Erkan Raf, tesislerinde Micron Elektrostatik Toz Boyama Sistem, Kabin, Ünite ve Ekipmanlarını tercih ederek, yıllık 200.000 tonluk bir kapasiteye sahip boyama tesisini 2021 yıl Mart ayı itibariyle başarıyla faaliyete geçirmiştir.

Alaplı Organize Sanayi Bölgesi, Zonguldak Erkan Raf San. ve Tic. A.Ş. Tesisleri, Mart 2021